Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Rogowo – na sprzedaż i na wynajem Rogowo

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

717 798 zł49,04 m² 14 636,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 49,04 m . Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2024 roku. Posiada duże okno wystawowe oraz dostęp do mediów:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

11,43 zł/m²70 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Szanowni Państwo Mam przyjemność zaprezentować lokal na wynajem znajdujący się w kompleksie usługowym zlokalizowany na osiedlu Rubinkowo w Toruniu. Lokal może służyć jako przychodnia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny umeblowany Suraż

Suraż(Rogowo + 22 km)

10 zł/m²500 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal handlowo-usługowy/gastronomiczny. Lokal znajduje się w Surażu. Lokal zaadaptowany jest obecnie pod prowadzenie restauracji czy baru. Możliwa adaptacja pod dowolną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Stargard

Zachód,Stargard(Rogowo + 9 km)

43,13 zł/m²160 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal użytkowy o dużym spektrum możliwości położony w rejonie Os. Zachód w Stargardzie. Doskonała lokalizacja na działalność handlową, usługową, gastronomiczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem

Bażantarnia,Białystok(Rogowo + 18 km)

60,45 zł/m²42 m² 2 539 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal biurowy o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Skłodowskiej-Curie

Bielawy,Toruń(Rogowo + 12 km)

44,20 zł/m²54 m² 2 387 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 36 m ! Położona na I piętrze biurowca, podjazd dla niepełnosprawnych. Przy budynku duży bezpłatny parking W lokalu jest sieć internetowa.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²400 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Dostępna powierzchnia: minimum 400 m na piętrze z opcją wynajęcia większego metrażu. Możesz wynająć tyle ile potrzebujesz. Lokal o uniwersalnym charakterze idealna baza do realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Elbląg

Zawodzie,Elbląg(Rogowo + 12 km)

2 600 000 zł959,20 m² 2 710,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala magazynowa pow. 959m2 działka 17 542m2 lokalizacja: działka położona jest we wsi Jasionno ok 8 km od Elbląga, województwo warmińsko-mazurskie Powiat: elbląski Gmina Gronowo Elbląskie Obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Kretowiny(Rogowo + 24 km)

890 000 zł358 m² 2 486,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy biznes Z historią sukcesu W kretowinach? Obniżka ceny - okazja! Możliwa sprzedaż i zamiana! W sercu Kretowin czeka wyjątkowa nieruchomość - miejsce z duszą, które.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Kowalska

Elbląg(Rogowo + 12 km)

56,87 zł/m²21,10 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu 11 wydzielonych pomieszczeń biurowych dla firmy z każdej branży pozwoli to na integrację, wymianę informacji oraz pozyskiwanie nowych kontaktów. Centrum Biurowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Skłodowskiej-Curie

Bielawy,Toruń(Rogowo + 12 km)

40 zł/m²126 m² 5 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parter! podjazd da niepełnosprawnych! parking! idealny na gabinety medyczne! fizjoterapie! poradnie! Do wynajęcia lokal o powierzchni 126 m2, składa się z 2 pomieszczeń. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Rogowo

Rogowo,kujawsko-pomorskie

66,67 zł/m²15 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny lokal położony na parterze, w zadbanym budynku, w samym sercu Rogowa. Lokal o pow. ok. 15 m2 z przeznaczeniem na gabinet lekarski (stomatolog, psycholog.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

686 065 zł32 m² 21 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy ofertę sprzedaży prestiżowego apartamentu w renomowanej inwestycji Shellter Hotel & Apartments w Rogowie k. Kołobrzegu. Shellter Hotel & Apartments to: kompleks 15 budynków.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij