Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Rogowo – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Pomorzu

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

505 000 zł3 608 m² 139,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka splanowana, ogrodzona, furtka i brama od strony jeziora oraz wjazdu ,aktualnie pozwolenie na postawienie pomostu 25 m w kształcie L dojazd do działki drogą utwardzoną kostką,.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1100 mkw. z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni użytkowej 125 mkw. w miejscowości Mięcierzyn gm.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

92 160 zł1 024 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzien dobry mam do sprzedania 15 dzialek budowlanych.Kazda dzialka ma przenaczenie zabudowy jednorodzinnej bądź usługowej.Nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł1 023 m² 546,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana klasy rvi o powierzchni 1023m2, znajdująca się w kompleksie działek. Nieruchomość objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, podjętym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł916 m² 1 090,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 389/2 o powierzchni 916 m , położona w miejscowości Rogowo 65. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł5 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5700m2 w miejscowości Mięcierzyn gm. Rogowo. Objęta mpzp pod zabudowę zagrodową ( nie trzeba starać się o warunki zabudowy). Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł7 400 m² 39,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z przepięknie położoną działką w miejscowości Rogowo. Działka o kształcie prostokąta i wymiarach ok 26x280m objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł16 485 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malowniczo położona działka rekreacyjna o powierzchni 16 485 mkw. Własna długa linia brzegowa około 100m. Jezioro przylega bezpośrednio do działki. Z działki widać panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł3 740 m² 962,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dobrze prosperujący ośrodek letniskowy w Rogowie wraz z dużą działką do zagospodarowania. Ośrodek znajduje się 17km od Kołobrzegu, niespełna 400 metrów od pięknej, czystej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 352 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry! Zapraszamy do zakupu działki z wydanymi warunkami zabudowy. Lokalizacja Stargard- rogowo. Powierzchnia 1352 m2. Wydane warunki zabudowy. Budynek mieszkalny : - dach dwuspadowy, stromy.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę rolną z możliwością zabudowy zagrodowej, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Rogowo, w gminie Choroszcz. Działka o powierzchni 3000 m i wymiarach 43m.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 929 m² 77,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 1929m2, 1928m2, w miejscowości Wola-gmina Rogowo. Działki położone w cichej okolicy w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

135 555 zł1 291 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: na sprzedaż działka nr 163/6 o powierzchni 1291 m , położona w Rogowie, w kameralnej inwestycji Rogowskie Wzgórza. Lokalizacja: rogowo, gmina Pasłęk miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł2 491 m² 497,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka 400 m od morza Twoje miejsce nad Bałtykiem! Szukasz miejsca na inwestycję w wyjątkowej lokalizacji? Wybierz Rogowo urokliwą, nadmorską miejscowość położoną między morzem,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 045 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży dwie działki o powierzchniach: 3045 metrów kw. (72/3) oraz 3053 metrów kw.(72/10) w cenie 53 zł/ m kw. znajdujące się na obrzeżach malowniczej wsi Rogowo. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 428 m² 43,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z warunkami zabudowy w Rogowie. Lokalizacja - Rogowo, gm. Lubicz ; - spokojna okolica z sąsiedztwem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 150 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki o powierzchni 1150 mkw. każda z wydanymi warunkami zabudowy (bezterminowymi) na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego w miejscowości Mięcierzyn gm. Rogowo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28 960 m² 20,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta: na sprzedaż pakiet 7 działek o łącznej powierzchni 28 960 m , czyli około 2,9 ha, położonych w Rogowie, w kameralnej inwestycji Rogowskie Wzgórza. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł36 700 m² 34,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam 30 działek budowlanych Rogowo, powiat rypiński łączna powierzchnia 3,6711 ha Na sprzedaż oferuję kompleks 30 działek położonych w miejscowości Rogowo, w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 284 m² 76,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1284 mkw. z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni użytkowej 125 mkw. w miejscowości Mięcierzyn gm.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 945 m² 77,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jezioro Wolskie działka budowlana 1929m2 (38mx50m) 600 metrów od jeziora super miejsce na wsi ale bez sąsiedztwa gospodarstw rolnych działka położona w sąsiedztwie innych nowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

100 000 zł1 141 m² 87,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

działka o pow.1141 m2 z wydanymi warunkami zabudowy Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1141 m2, znajdującą się w malowniczej miejscowości Rogowo, gmina Pasłęk. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

107 940 zł1 028 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta: na sprzedaż działka nr 163/17 o powierzchni 1028 m , położona w Rogowie, w kameralnej inwestycji Rogowskie Wzgórza. Lokalizacja: rogowo, gmina Pasłęk miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł3 000 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z linią brzegową w okolicy Rogowa nad jeziorem Rogowskim. Jest to wspaniała lokalizacja z szybkim dostępem do drogi ekspresowej S5, wielu atrakcji w regionie, ale.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł3 538 m² 179,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka budowlana z linią brzegową, położona w otoczeniu lasów, pól uprawnych oraz rzadkiej zabudowy rekreacyjnej i jednorodzinnej. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 404 m² 71,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana Rogowo, gmina Pasłęk Powierzchnia działki: 1404 m2 Działka budowlana w miejscowości Rogowo gmina Pasłęk o powierzchni: 1404 m2. Wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 700 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 2700mkw. i wymiarach około 47,5 x 57m w Rogowie. Nie trzeba załatwiać warunków.

Szczegóły ogłoszenia

134 480 zł3 362 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w sąsiedztwie Choroszczy, zaledwie kilkanaście minut od Białegostoku. Teren częściowo zadrzewiony. Przy działkach znajduje się prąd. Wodociąg jest około 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 000 zł8 306 m² 2 287,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży gruntu rogowo (k. Kołobrzegu) z pozwoleniem na budowę 113 luksusowych apartamentów nad jeziorem Resko 300 m od morza Wyjątkowy grunt inwestycyjny z pełnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

54 200 zł714 m² 75,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 714mkw. i 1316mkw. z wydanymi warunkami pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Niedźwiady, blisko Rogowa. Dojazd do działek.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł12 065 m² 48,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

+nowa oferta+ Oferujemy do sprzedania atrakcyjną działkę w świetnej lokalizacji w okolicy Choroszczy w miejscowości Rogowo. Działka o powierzchni ponad 1,2 ha, w studium teren.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł10 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10200m2 w miejscowości Mięcierzyn gm. Rogowo, która od zachodu przylega do lasu. Objęta mpzp pod zabudowę zagrodową (nie trzeba starać się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł718 m² 834,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobrze umiejscowiona działka o pow. 718mkw w miejscowości Rogowo. Oddalona 20 min od Kołobrzegu, 200m od morza, 550m od jeziora Resko Pomorskie. Położona w pierwszej linii od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 318 m² 128,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1318m2 w Wiktorowie. Media; woda, kanalizacja Dojazd do działki- kostka Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł6 700 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Korzystnie położona we wsi Rogowo działka pod zabudowę mieszkalną. Działka sąsiaduje z działką zabudowaną budynkiem mieszkalnym. Ładna lokalizacja blisko brzegu rzeki Iny. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2500mkw. i wymiarach około 27m x 94m w Rogowie. Księga wieczysta bez obciążeń. Działka jest położona przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 407 m² 106,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1407 m - okolice Rogowa, tylko 200 m od Jeziora Zioło! Jeśli marzysz o miejscu pełnym ciszy, zieleni i naturalnego piękna - ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł5 300 m² 64,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 5300mkw., która bezpośrednio graniczy z rzeką Wełną i tym samym posiada dostęp do jeziora Rogowskiego Dużego (260ha),.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 855 000 zł1 855 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 1.855 m2, położona na terenie miejscowości nadmorskiej Mrzeżyno, w odległości 900 m od morza. Przeznaczenie terenu w planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rogowo +4 km

Działka budowlana

Mrzeżyno

135 000 zł900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka nad morzem Z wz | ok. 900 m | 3 km od plaży W mrzeżynie Szukasz działki nad morzem z możliwością szybkiej budowy? To idealna propozycja działka z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rogowo +4 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij